X

Czego szukasz?

Zapraszam do przygody z żywieniem terapeutycznym

Moje przepisy to recepty, tak lubię je traktować – jak receptę na zdrowie, receptury przywracające równowagę w organizmie doskonale zbilansowane dla uzyskania jak najlepszych efektów w powrocie i utrzymaniu zdrowia przez całe życie.

Kreatywność

Uważam, że każdy kucharz posiada własną intuicję i rytm, wielce to doceniam i chciałbym żeby moje pomysły w innych dłoniach były inspiracją do kreowania własnych wspaniałości a nie mechaniczną powtórką przepisu.

To dlatego nie podaję ilości ani wag, moje recepty bardziej wymagają kreatywności i świadomego zaangażowania się w proces tworzenia niż dokładnie wymierzonych produktów.

Recepty

Recepty żywieniowe

Wyróżnione przepisy Szefa Irka
Mangifera Rheum
Przepis na pyszny i zdrowy deser w oparciu o mango i rabarbar. Odżywka dla naszej flory bakteryjnej oraz świetny środek
https://www.pexels.com/pl-pl/@jplenio
TeraRyż jest piękną, bezskrobiową alternatywą dla białego ryżu; znakomitym źródłem tłuszczy, białka i minerałów; stymuluje wydzielanie żółci, poprawia pracę wątroby
Woda
Następnym razem kiedy zachce Ci się zjeść kolejną przekąskę a nie czujesz głodu, albo nie wiesz czy czujesz głód, nalej

Moje, naturalne sposoby na zdrowie

Otwarcie sklepu z produktami opartymi o moje przepisy, recepty planujemy pod koniec roku. Na tą chwilę sklep nie jest jeszcze czynny za co przepraszamy i zapraszamy w niedalekiej przyszłości. Napisz do nas jeśli chcesz być powiadomiony o otwarciu.

Przeglądaj sklep