X

Czego szukasz?

zapraszam do przygody z żywieniem terapeutycznym
Zdrowa i przemyślana regeneracja pozwoli Ci cieszyć się dobrym samopoczuciem. Zacznij od wewnątrz. Odżywiaj się zdrowo, by Twój organizm odzyskał równowagę. Moje „Recepty żywieniowe” to przede wszystkim prosty sposób na utrzymanie zdrowia przez całe życie. Dzięki zbilansowanym recepturom odzyskasz energię i koncentrację, w rezultacie Twój organizm przestanie odczuwać zmęczenie.

Twoja droga do zdrowego życia


Sztuczna żywność, stres i czynniki zewnętrzne powodują, że organizm traci zdolność do regeneracji i oczyszczania z toksyn. Praca nad organizmem, to nie tylko zdrowe jedzenie. To również zrywanie ze sztywnymi schematami, a także działanie zgodne z rzeczywistymi potrzebami organizmu i nie uleganie kolejnym żywieniowym trendom. Żywienie terapeutyczne to przemyślane decyzje żywieniowe.

Nauczę Cię odkrywania własnego rytmu i poruszania się zgodnie z potrzebami organizmu. Dam Ci odpowiednie narzędzia – od żywienia terapeutycznego, przez odzyskiwanie samoświadomości, po współpracę z ciałem. Nauczę Cię celebrowania posiłków. Jedzenie ma moc terapeutyczną i jest kluczem do dobrego oraz aktywnego życia.
Recepty żywieniowe i żywienie terapeutyczne

Dlaczego warto docenić żywienie terapeutyczne?


  • Zregenerujesz przewód pokarmowy, dzięki czemu wesprzesz prawidłowe trawienie.
  • Poznasz terapeutyczne przepisy wpierające układ trawienny.
  • Odkryjesz naturalny cykl swojego ciała.
  • Nauczysz się słuchać swojej intuicji.
  • Docenisz świadomy i głęboki oddech.
  • Nauczysz się współpracować ze swoimi emocjami.
  • Odzyskasz zdrowie i będziesz cieszyć się nim do końca życia.

Bądź kreatywnym kucharzem w swojej kuchni


Każdy kucharz posiada własną intuicję i rytm. Doceniam to i chcę, żeby moje pomysły w Twoich dłoniach były inspiracją do kreowania własnych przepisów, a nie ich mechaniczną powtórką. Żywienie terapeutyczne to moja pasja. Kuchnia, którą Ci proponuję, składa się wyłącznie z produktów surowych, czyli żywych, jak najmniej przetworzonych – takich, które zapewnią zdrowie i witalność całego organizmu. Nie zawsze podam Ci ilość i wagę.

Moje recepty żywieniowe wymagają kreatywności i świadomego zaangażowania się w proces tworzenia, ponieważ tylko w taki sposób będziesz w stanie odkryć potrzeby swojego organizmu i serwować mu to co najlepsze.

Eksperymentuj z proporcjami.

Recepty żywieniowe – wyróżnione przepisy ChefIrka

W jaki sposób działa żywność terapeutyczna? Zapraszam po receptę!

To proste, szybkie i zdrowe przepisy, pod którymi znajdziesz informację, dlaczego właśnie tych połączeń potrzebuje Twój organizm. Odkryjesz walory terapeutyczne poszczególnych składników. Nauczysz się łączyć surowe produkty w taki sposób, aby pobierać z nich to, co najlepsze i najzdrowsze.

Żywienie terapeutyczne to coś więcej niż zdrowe odżywianie – to sposób, dzięki któremu Twój organizm odzyska witalność. To połączenie teorii i praktyk ukierunkowanych w stronę lepszego samopoczucia oraz czystego umysłu.

Moje, naturalne sposoby na zdrowie, które z pewnością pokochasz

Otwarcie sklepu z produktami opartymi o moje przepisy, recepty planujemy pod koniec roku. Na tą chwilę sklep nie jest jeszcze czynny za co przepraszamy i zapraszamy w niedalekiej przyszłości. Napisz do nas jeśli chcesz być powiadomiony o otwarciu. Przeglądaj sklep