X

Czego szukasz?

Opcje dostawy

Opcje dostawyDziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami.

Dbamy o to, aby były najwyższej jakości i zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Dokładamy również wszelkich starań, aby proces zamawiania był prosty i intuicyjny, a paczki docierały do naszych klientów jak najszybciej.

Dostawa zamówionych w naszym sklepie produktów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Mamy jednak nadzieję, że wraz z rozwojem sklepu, w przyszłości będziemy mogli zaproponować Ci dostawę paczki również poza granice kraju.

Tymczasem, gdy zdecydujesz się na zakup naszych produktów, dostarczy Ci je kurier Poczty Polskiej (Pocztex) lub odbierzesz je z wybranego Paczkomatu InPost.

 • POCZTEX
  Przesyłki nadawane za pośrednictwem firmy Pocztex są dostarczane od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

  Ile kosztuje wysyłka?
  płatność przez PayU:
  płatność przez Przelewy24:
  płatność przy odbiorze:

 • PACZKOMAT InPost
  Przesyłkę możesz odebrać w dowolnym momencie w ciągu 48 godzin od dostarczenia jej do wybranego Paczkomatu. Kod odbioru przesyłki otrzymasz w wiadomości SMS, e-mail lub za pośrednictwem aplikacji InPost.

  Ile kosztuje wysyłka?
  płatność przez PayU:
  płatność przez Przelewy24:
  płatność przy odbiorze:

  Niezależnie od tego, którego przewoźnika wybierzesz, będziesz mieć możliwość śledzenia swojej paczki – link otrzymasz tuż po nadaniu przesyłki.
  Jeżeli z jakichś powodów nie otrzymasz informacji o swojej paczce, a z Regulaminu wynika, że czas, w którym powinna do Ciebie wyruszyć lub dotrzeć, już minął, koniecznie skontaktuj się z nami, byśmy mogli zareagować i wyjaśnić, co dzieje się z Twoją przesyłką.

  Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by paczka dotarła do Ciebie jak najszybciej.
  Udanych zakupów!