X

Czego szukasz?

Opcje dostawy

Opcje płatnościOpłata za zamówienie pobierana jest w zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności. Następuje od razu (przy wyborze płatności online) lub w momencie doręczenia paczki przez wybranego przewoźnika (w przypadku płatności przy odbiorze).

 • Płatność w systemie PayU lub Przelewy24
  Zapłać za zamówiony produkt za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU lub Przelewy24. Wybierz natychmiastowy przelew elektroniczny lub kartę kredytową. Dzięki transakcji w PayU lub Przelewy24 wpłata szybko trafi na nasze konto, a my będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.

 • Płatność przy odbiorze
  Podczas składania zamówienia wybierz opcję płatności za pobraniem. Dzięki temu zapłacisz za zamówienie kurierowi, który dostarczy Ci paczkę. Pamiętaj, by przygotować gotówkę. Otwórz przesyłkę w obecności kuriera i sprawdź, czy zamówienie jest kompletne.

 • Możesz wybrać również formę płatności opierającą się o tradycyjny przelew bankowy na nasz rachunek. Taka transakcja będzie wymagała jednak odrobinę więcej cierpliwości niż przelewy natychmiastowe – zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu Twojej wpłaty.
  Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz niezbędnymi danymi do wykonania przelewu:
  Odbiorca: Rawa Projekt.Pl Sp. z o. o.
  Adres: Czadrów 26, 58-400 Kamienna Góra
  Numer rachunku bankowego: 17 1020 1169 0000 8002 0264 6032
  Nazwa banku: PKO BP SA
  Tytuł przelewu: numer zamówienia