X

Czego szukasz?

warsztaty żywieniowe terażywienie

Warsztaty jednodniowe,
TeraŻywienie – opracowane i prowadzone przez Szefa Irka

Co to jest Żywienie Terapeutyczne? Moja kuchnia to prawdziwa Restauracja!

W odróżnieniu od innych tradycji kulinarnych “TeraŻywienie” to styl życia i terapia żywieniowa, zaprojektowana tak, aby odrestaurować przewód pokarmowy i całe ciało.

Głównym celem “TeraŻywienia” jest DETOX zarówno układu trawiennego, jak i każdej komórki ciała. Wszystkich zainteresowanych powrotem do Zdrowia oraz do wspaniałej formy mentalnej i fizycznej, zapraszam na kolejne warsztaty kulinarne z Żywienia Terapeutycznego.

Opowiem o tym, jak przygotować przewód pokarmowy do optymalnej pracy tak, aby był w stanie trawić i wchłaniać cenne pokarmy. Będę mówił o wartości terapeutycznej różnych produktów pochodzenia roślinnego, surowych (tzw. raw), lokalnych i tych z odległych stron świata.

Dowiecie się także, jakich pokarmów nie polecam ze względu na zagrożenie dla zdrowia. Wszystko to poparte zostanie przepysznymi przekąskami, które powstaną na Waszych oczach.

PROGRAM WARSZTATÓW

Część pierwsza:
  • Przygotowanie przewodu pokarmowego do prawidłowego działania, pierwsze oczyszczenie, odkwaszenie, techniki stymulacji wydzielania śliny.
  • Receptury odkwaszające, mleko bez mleka, receptury blendowane, wprowadzenie istotnych i mało znanych produktów terapeutycznych, moczenie produktów suchych, słodziki terapeutyczne.
  • Ożywienie i odżywianie poprzez prawidłowe wchłanianie pokarmu, prawidłowe uwodnienie i dotlenienie tkanek, w tym krwi, i prawidłowe krążenie pokarmu, wody, krwi, energii oraz produktów przemiany materii (krwi i energii) w organizmie.
  • Przerwa relaksacyjna
Część druga:
  • Woda, jej struktura i wartość terapeutyczna; receptury terapeutyczne płynne (tera sosy, tera dressingi)
  • Odżywianie komórkowe, uwadnianie komórkowe, detox komórkowy oraz oczyszczanie organów trawiennych (wątroba, żołądek, jelita) jako podstawowe procesy ubezpieczeniowe, czyli gwarancja zdrowia.
  • Przyjazne mikroorganizmy w kuchni
  • Krótka przerwa
  • Tera desery, czyli jak poprawić nasze zdrowie bez odmawiania sobie słodkości.

Cel tych warsztatów to inspiracja i podzielenie się z uczestnikami prastarymi sekretami zdrowia i wiecznej młodości. Jeśli Chcecie zrobić coś wspaniałego dla swojego ciała, jeśli chcecie poczuć się lepiej i wyglądać młodziej, piękniej, jeśli chcecie zregenerować i zdetoksyfikować się na poziomie komórkowym to zapewniam Was że te warsztaty są dla Was. Przygotujcie się na intensywny dzień, gdzie każda minuta będzie wypełniona cennymi informacjami.

Chcesz zorganizować warsztaty dla swojej grupy?
Zadzwoń 533 777 581

Udostępnij!