X

Czego szukasz?

turnus zdrowotny żywienie terapeutyczne

Turnus Zdrowotny – Żywienie Terapeutyczne

Wiemy, że sprawnie funkcjonujące ciało i pozytywny umysł jest esencją naszej egzystencji. Podczas 10 dniowego turnusu, każdy uczestnik ma swoje cele do osiągnięcia. Nasz wspólny cel, to pomoc każdemu i sobie wzajemnie w oczyszczeniu ciała i umysłu. W tym celu tworzymy środowisko turnusu, zachęcając ciszę i rezerwując czas na medytację.

Przyrządzimy najlepsze oczyszczające, wegetariańskie, surowe pożywienie dla całej grupy. Podzielimy się też technikami oczyszczania, które praktykujemy tak, aby każdy mógł robić je sam po skończonym turnusie.

Aby pomóc Wam w pracy podczas pobytu oferujemy wstępną konsultację zdrowotno-żywieniową. Zakwaterowanie podczas turnusu w Domu Gościnnym na terenie założenia pałacowo-parkowego w Kraskowie.

Współpracujemy z organizmem poprzez terapeutyczne żywienie, a także ruch:

 • Jedzenie
  Pierwotne oczyszczenie przewodu pokarmowego składa się z płynnych preparatów. Przez pierwsze trzy dni spożywamy tylko wodę, mleko orzechowe, koktajle, zupy i zioła. Po pierwszym oczyszczeniu szybko mamy głodówkę, odejście od jedzenia na jeden dzień. Ta faza przygotuje nas do pięciu dni odżywiania, na które składają się owoce, warzywa i pyszne surowe żywe preparacje podawane trzy razy dziennie.
 • Ruch
  Tańczymy przed śniadaniem, aby powiedzieć Dzień Dobry naszemu ciału i sobie. Każdego dnia ćwiczymy jogę, poruszając się własnym rytmem i własnym oddechem.
 • Masaż
  Aby przyspieszyć proces detoksykacji oferujemy również sesje masażu, terapii na podczerwień oraz kąpieli w soli magnezu.

Oczyszczamy umysł podczas medytacji i sesji leczenia emocjonalnego:

 • Medytacja i relaksacja
  Aby oczyścić nasz umysł, medytujemy jako pierwsza rzecz rano i ostatnia rzecz przed snem. Zachęcamy również wewnętrzną ciszę i świadome działania podczas pobytu u nas. Wszystko to dla dobra wszystkich istot.
 • Zdrowie emocjonalne
  Sesje emocjonalnego leczenia mają na celu inspirowanie i ułatwianie w samoświadomości.

Więcej na tematturnusu.
Udostępnij!