X

Czego szukasz?

kurs online hakuj zdrowie

Kurs Żywienia Terapeutycznego
Kurs Żywienie Terapeutyczne to wiedza na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu. To także praktyczne wskazówki dotyczące sposobów przygotowywania odżywiających produktów i posiłków. Kurs zawiera szereg autorskich receptur opartą o wiedzę czerpiącą doświadczenie z nurtów takich jak weganizm, mindfulness, raw food czy też ziołolecznictwo. Posiłki przygotowywane na bazie poznanych receptur regenerują i wzmacniają kondycję ciała i umysłu.

Kurs Żywienie Terapeutyczne

W kursie Żywienie Terapeutyczne przekazujemy garść inspirujących wskazówek, wyjaśnień i receptur uzdrawiających organizm na wielu poziomach. Podczas tego kursu zdobędziecie wiedzę na temat właściwości produktów terapeutycznych oraz inspiracje do eksperymentowania w kuchni zgodnie z własnymi upodobaniami. Kurs przygotowany jest w oparciu o autorskie receptury Irka Ciary. Skonstruowany jest tak, aby przekazać podstawy teoretyczne Żywienia Terapeutycznego i przeprowadzić Was przez proces przygotowywania każdego produktu i potrawy. Kurs składa się z 27 filmów o łącznym czasie trwania 6 godzin 40 minut. Po wykupieniu modułu uczestnik otrzymuje dostęp do nagrań video na okres dwóch lat oraz materiały w formie PDF (receptury, listę polecanych produktów), które można pobrać na swój komputer. Wskazówki zawarte w kursie ułatwią regularne oczyszczanie organizmu z toksyn i odżywianie go w sposób prowadzący do uzyskania optymalnego stanu zdrowia.

Głównym celem “TeraŻywienia” jest DETOX zarówno układu trawiennego, jak i każdej komórki ciała. Wszystkich zainteresowanych powrotem do Zdrowia oraz do wspaniałej formy mentalnej i fizycznej, zapraszam na kolejne warsztaty kulinarne z Żywienia Terapeutycznego.

Opowiem o tym, jak przygotować przewód pokarmowy do optymalnej pracy tak, aby był w stanie trawić i wchłaniać cenne pokarmy. Będę mówił o wartości terapeutycznej różnych produktów pochodzenia roślinnego, surowych (tzw. raw), lokalnych i tych z odległych stron świata.

Dowiecie się także, jakich pokarmów nie polecam ze względu na zagrożenie dla zdrowia. Wszystko to poparte zostanie przepysznymi przekąskami, które powstaną na Waszych oczach.

PROGRAM KURSU

Podczas kursu dowiesz się:
 • Jak wykorzystać połączenie między jelitami a mózgiem dla poprawy stanu zdrowia i nastroju.
 • Jak zapobiegać chorobom i jak je leczyć za pomocą jedzenia?
 • Jak jeść i jak oddychać, aby zachować organizm w optymalnym stanie zdrowia.
 • Jak przyrządzić terapeutyczne śniadania, obiady, kolacje i desery.
 • Które produkty wybierać, jak je przygotowywać i przechowywać.
 • Jak przygotować domowe półprodukty takie jak mleko orzechowe, sos pomidorowy, tahini, olej czosnkowy, galaretkę irish moss, hotness, których używać będziemy na co dzień przy komponowaniu posiłków.
 • Jak wyposażyć kuchnię, aby usprawnić jej funkcjonalność.
Ponadto Kurs Żywienie Terapeutyczne zawiera:
 • 4 propozycje śniadań terapeutycznych wraz z recepturami
 • 3 propozycje obiadów terapeutycznych wraz z recepturami
 • 2 propozycje kolacji terapeutycznych wraz z recepturami
 • 2 propozycje deserów terapeutycznych wraz z recepturami
Dla kogo jest ten kurs:
 • Dla wszystkich, którzy chcą oczyścić i ożywić swoje ciało, zregenerować się i wzmocnić.
 • Dla tych, którym bliska jest idea zdrowego odżywiania, ale trudno im wytrwać w stosowaniu monotonnej lub niesmacznej diety.
 • Dla tych, którzy planują zmianę sposobu odżywiania, ale obawiają się zbyt wielu wyrzeczeń.
 • Dla osób, które znają moc płynącą z przemyślanego sposobu odżywiania i szukają nowych inspiracji.
 • Dla rodzin, które chcą dbać o zdrowie nie odmawiając sobie i swoim dzieciom słodkości.
 • Dla wegetarian, wegan i miłośników raw food.

Żywienie terapeutyczne to propozycja Irka Ciary i Daviny Reeves Ciara, którzy promują zdrowe odżywianie jako sposób na poprawę jakości całego życia. Zdrowe odżywianie w ich wydaniu to nie tylko ustawiona dieta, ale raczej uważne dobieranie produktów, przygotowywanie własnych półproduktów i receptury na oryginalne, przepyszne posiłki, ożywiające i odżywiające nasze ciało.

https://youtu.be/EI41jwGSWOc/

https://hakujzdrowie.pl/kursy/course/zywienie-terapeutyczne/

http://zywienieterapeutyczneonline.pl/

Udostępnij!